До уваги здобувачів освіти та батьків

На виконання наказу по гімназії «Про організацію освітнього процесу у гімназії №3 на період епідемічного сезону» від 06.02.2024р. № 13, з метою зменшення поширення захворюваності на гострі респіраторні інфекції та дотримання протиепідемічних заходів, освітній процес у закладі освіти буде організовано у дистанційному форматі

з 08.02. до 22.02.2024 року.

Уроки у 1-4, 5-9 класах вчителі будуть проводити відповідно до розкладу в першу зміну.

Початок навчальних занять о 8.30. Навчальні заняття будуть проходити у дистанційному форматі:

синхронно (відеозв'язок через онлан – сервіси Google Meet та Zoom),

асинхронно через розміщення матеріалів до уроків та домашніх завдань на платформі Google Classroom, де учні можуть опрацювати теми з предметів у зручний для них час.

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на такі важливі моменти під час навчання у дистанційному форматі:

1. Прізвище дитини у профілі для уроків в акаунті, з якого вона працює в Classroom, Google Meet та Zoom має бути записано так, як в класному журналі, щоб вчитель міг ідентифікувати дитину.

2.Дистанційний формат навчання не передбачає перекладання всієї відповідальності на вчителів. Згідно з Конституцією України та ст. 150 Сімейного кодексу України, батьки зобов'язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, окрім зобов'язання забезпечити здобуття повної загальної середньої освіти.

3.Просимо контролювати своєчасне приєднання дітей до уроків через сервіси Google Meet та Zoom та виконання домашніх завдань.

Нагадуємо про важливість дотримання санітарно-гігієнічних норм, правил користування екранними пристроями, правил безпеки в побуті та громадських місцях.

З повагою адміністрація, педагогічний колектив Первомайської гімназії №3.

Кiлькiсть переглядiв: 11

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.