Акція "Громадянин - 2018"

"Новий освітній простір. Сучасні коридори".

Сьогодні ми всі учасники освітнього процесу. Нашими гостями є педагог-організатор Григорук С.І. та волонтер проекту акції “Громадянин-2018” Коломієць Владислав, учень 9 класу.

- Світлано Іванівно, яку тему проекту вибрано учнівським самоврядуванням “Успіх” в цьому навчальному році міської суспільно-громадської акції “Громадянин-2018” ?

- Тема проекту – «Новий освітній простір школи. Сучасні коридори». Дитина зараз ледь не з моменту народження відразу ж опиняється в глобальному «освітньому просторі», а школа - один із дороговказів, за допомогою яких вона має самостійно обрати свій шлях, методом проб та помилок окреслити власну індивідуальну освітню траєкторію. Формувати й налаштовувати простір - чи не найголовніше завдання кожного, хто вчить і хто вчиться.

Бажання бачити школу простором розвитку та співпраці, як всередині, так і по відношенню до зовнішнього світу хочуть бачити наші учні.

Навчитися виконувати фандрейзингові завдання через залучення додаткового фінансування.

- Як виникла ідея проекту, Владе?

- Дуже хочеться йти в ногу з часом. Для цього потрібно створити комфортне середовище. Ми, учні, повинні зайняти активну позицію і досягати цілі.

- Як ви плануєте реалізовувати завдання проекту?

- Проведенням благодійних ярмарків, концертів, розсилка благодійних листів. Користуючись нагодою, запрошую всіх охочих взяти участь у благодійному аукціоні “Добро починається з тебе”, надати безкорисливо творчі роботи, виготовлені власноруч.

- Світлано Іванівно, хто допомагає вам у реалізації проекту?

- В реалізації проекту допомагають учні, батьки, спонсори. Вони переживають та слідкують за перебігом кампанії.

- Чого Ви очікуєте від реалізації проекту, яких змін хочете досягти?

- Хочеться створити комфортні умови для навчання та виховання наших дітей.

- Що тебе, Владе, надихає у роботі?

Найбільшим стимулом у роботі є допитливість, ініціативність та активність. Ми разом працюємо на результат, разом вчимося та розвиваємося. Я щиро радію, що з кожним днем школа змінюється на краще.

/Files/images/IMG_2705.JPG

/Files/images/IMG_2707.JPG

/Files/images/IMG_2708.JPG

Акція "Громадянин- 2017"

"Побутовим відходам - друге життя"

«Якщо людина не зробить так, щоб на Землі стало менше сміття, то сміття зробить так, щоб на Землі стало менше людей»

“Почнемо з себе !”

Якщо кожен житель села чи міста потурбується про стан навколишнього природного середовища – Україна буде квітучою!

Мета проекту:

• оцінити екологічні проблеми, пов’язані з використанням пластикових пляшок, одноразового посуду, поліетиленових пакетів;

• формувати вміння працювати в колективі;

• формувати екологічну культуру в учнів.

Завдання:

• спонукати людей задуматися про важливу екологічну проблему нашої планети, на прикладі забруднення навколишнього середовища пластиковими пляшками;

• виховання в кожному дбайливого ставлення до навколишнього середовища;

• вивчення взаємозв’язків системи “Людина-Природа-Культура” і посильний внесок кожного в запобігання та усунення наслідків власної діяльності негативної для природи;

• знайти корисне застосування цього предмету – ««Побутовим відходам – друге життя!».

· привернути увагу до цієї проблеми учнів, батьків і мешканців мікрорайону

· Президент учнівського самоврядування «Успіх» Устіченко Валерія на загальношкільній лінійці повідомляє учням тему, мету, кінцевий продукт проекту, завдання, план роботи. Усе це було обговорено на засіданні учнівського парламенту, де учні вносили свої пропозиції.

Комісії

· Було зібрано приблизно 10 тисяч кришок.

· На виготовлення панно витратили 2,5 тисячі. Робота над проектом буде тривати і далі.

· Адже у нас є ще кришки, які ми не використали.

· Це будуть яскраві метелики для оформлення приміщення школи.

· Можна знайти багато застосувань побутовим відходам з пластикової упаковки.

· Звичайно, нерозумно намагатися зупинити прогрес і повернути світ у первісний стан. Тоді людина задовільнялася малим.

· А зараз навіть найкультурніша людина щодня, неусвідомлено завдає непоправної шкоди людству при закупівлі продуктів в пластикових та поліетиленових упаковках. Дріб’язкова, здавалося б справа, проте, подивившись на факти стає щонайменше неприємно.

Звернення до жителів України

“Ми, учні Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3, разом з вчителями розпочали у нашому місті реалізацію власного проекту “Побутовим відходам – друге життя»”. Підтримайте наш почин! Приберіть свій двір, вулицю, територію біля школи. Ваша ініціатива принесе користь Україні!»

/Files/images/P1170708.JPG

/Files/images/P1170772.JPG

/Files/images/P1170769.JPG

Акція "Громадянин - 2016" - "Млин Августа Гана"

В рамках учнівського проекту "Ми розповідаємо світу про Миколаївщину" створено фільм про розвиток підприємств у ХІХ столітті на Первомайщиині. Нас зацікавила історія млина Гана. Переглянути фільм можна за адресою wym-1461601614492

Акція "Громадянин 2015"

В рамках акції «Громадянин 2015» в Первомайській ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 відбувся благодійний концерт «Стосується кожного». На свято були запрошені учні, батьки, мешканці мікрорайону та волонтерська організація «Ніхто крім нас». Основну частину підготовчої роботи взяли на себе активісти органів учнівського самоврядування «Успіх»: Президент школи Устіченко Валерія та члени учнівського парламенту Григорук Олена, Костенки Антоніна та Світлана, Лященко Каріна. Учасниками концерту також стали творчі учні школи: Кушнір Гліб, Задорожній Юрій, Ткаля Катерина, колектив учнів 5 класу, ансамбль «Калинонька». Також під час заходу презентувався проект «Родина – очима дітей» (родина Цопа Т.О.), та виступ агітбригади «Позитив» з програмою «Молодь обирає здоров’я». Свято закінчилося флеш – мобом учнів початкових та старших класів.

Волонтери організації «Ніхто крім нас» представили фільм «Сімнадцять миттєвостей весни». Юна волонтерка Настя Токарчук, яка відвідувала бійців в зоні АТО з концертною програмою, виконала пісню про Україну.

Протягом підготовчого періоду та під час благодійного концерту було зібрано продукти харчування, засоби гігієни та передані присутнім волонтерам. Зібрані кошти будуть передані пораненим бійцям, які навчалися в нашій школі Соколовському Олексію та Говденко Олександру.

Мати пораненого бійця, колишнього учня нашої школи, Соколовського Олексія.

/Files/images/P1140466.JPG

/Files/images/P1140467.JPG

Відео - проект "Від зернини до хлібини/Files/images/hpim1603.JPG"

12 лютого відбулася презентація відео - проекту "Від зернини до хлібини" в 2 класі під керівництвом вчителя початкових класів Притиковської Людмили Миколаївни. Метою цього проекту було познайомити дітей з національними особливостями і традиціями виготовлення хліба; розширити знання учнів про виробництво хліба і різноманіття булочних виробів. А головне формувати в дітей ціннісне ставлення до хліба, вміти берегти його та шанувати.

Під час заходу учні співали пісні та декламували вірші Тараса Григоровича Шевченка про Україну, до відзначення 200 - річчя від дня його народження.

/Files/images/бать.jpgАктивна співпраця вчителя і батьків, як запорука успішної адаптації майбутніх першокласників

Кiлькiсть переглядiв: 615

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.